Transformers: Dark of the Moon

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Transformers: Dark of the Moon

Mesaj  BoBSiNcLaR la data de Sam Noi 12, 2011 12:04 am

Salutare!
Va voi prezenta filmul Transformers 3 sub denumirea de " Dark Of The Moon "

Informatii
Dupa cum stiti filmul este lansat in data de 01.07.2011,in Romania.Inaintea acestui film au mai fost si alte serii de Transformers cum ar fi "Revenge of the Fallen" & " Transformers 1" care nu stiu daca are nume.Au fost multi fani inebuniti dupa aceste filme in cat sau conceput si jocuri cum ar fi,"Transformers:TheGame" & "Transformers:Revenge of Fallen:TheGame",care de asemenea au fost destul de criticate.

Genul filmului
-Actiune 40%
-Aventura 20%
-SF 100%
Cea ce rezulta ca e mai capabil acest film decat celelalte ,deoarece are 160% datorita SF-ului Smile)

Descriere
Decisi sa se razbune pe Autobotii condusi de catre Optimus Prime pentru infrangerea pe care au indurat-o in precedenta confruntare, Decepticonii lui Megatron revin in actiune si declanseaza un nou razboi intre cele doua rase rivale de roboti. De data aceasta, Autobotii si Decepticonii sunt implicati intr-o periculoasa confruntare spatiala intre Rusia si Statele Unite ale Americii, iar tanarul Sam Witwicky, aliatul de nadejde al lui Optimus Prime si al Autobotilor Bumblebee, Ironhide, Sideswipe sau Ratchet, este constrans sa sara inca o data in ajutorul prietenilor lui roboti pentru a salva umanitatea. In anul 1969, componentii zborului spatial Apollo 11 au ajuns pe partea nevazuta a Lunii intr-o misiune strict secreta si au documentat existenta unei nave cybertroniene, ceea ce a confirmat teoria ca pamantenii nu sunt singuri in Univers. Dupa aproximativ 40 de ani, secretele acestei misiuni sunt dezvaluite, iar implicarea robotilor in infruntarea americano-rusa este dovedita.
[Varianta Copy-Paste] =))
Filmul este dispus in 2 tipuri de vizionare ,2D&3D,Stiu ca uni dintre voi ar vrea sa vada filmul dar,stiti cum e cand e un film piratat,se vede urat,debea gasesti subtritrare si tot asa,deci acum ,la inceput veti putea sal vedeti doar in Cinema asa cum va doriti.

BoBSiNcLaR

Reputatie : 0

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum